Delfi rytas. Vaistai nuo Covid-19: kiek pasaulis pasistūmėjo, kokie tyrimai atliekami ir kada juos turėsime? (0)

40809
2021 m. balandžio 2 d. 08:51
Visas krikščioniškas pasaulis sekmadienį švęs Velykas – ką reiškia ši šventė, kaip ją švęsdavo senovėje, kiek tradicijų išliko iki šių dienų ir kodėl marginame kiaušinius? Apie tai pasikalbėsime su Vilniaus etninės kultūrinių veiklų koordinatore ir organizatore Marija Liugiene.

Europos komisija dar praėjusių metų gruodžio 21-ąją dieną patvirtino pirmąją vakciną nuo Covid-19. Vien Lietuva skiepijasi trijų skirtingų gamintojų vakcinomis, pasaulio rinkoje tiek patvirtintų, tiek laukiančių patvirtinimo jų dar daugiau. O ką žinome apie vaistus nuo koronaviruso ir kokioje stadijoje šis procesas, kalbame su Kauno klinikų gydytoja farmakologe Simona Stankevičiūte.

Nuo kovo 28-osios kiekvieną sekmadienį Delfi TV žiūrovus prie ekranų kviečia nauja tvaraus gyvenimo būdo laida „Išpakuota“. Apie tai pasikalbėsime su laidos „Išpakuok“ kūrėja, aplinkosaugos žurnaliste Rugile Matusevičiūte.

„Delfi ryte“ – premjera. Atlikėjas Martynas Kavaliauskas pristato savo kuriamo lietuviškų dainų albumo pirmąją dainą „Blaško vėjai“. O mes sveikinamės su pačiu Martynu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai