Delfi rytas. Užplūdus COVID-19 punktus, pasikeitė priėmimo tvarka: ką turėtų žinoti norintys testuotis? (0)

46374
2022 sausio mėn. 28 d. 11:00
Vilniuje besidriekiant ilgiausioms eilėms prie V. Gerulaičio gatvėje esančio mobilaus COVID-19 patikros punkto, šią savaitę pakeista norinčiųjų testuotis priėmimo tvarka. Ką turėtų žinoti gyventojai, klausime Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės Guodos Ropaitės-Beigės.

Delfi ryte“ – premjera. Elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ pristato savo naują – ilgesingą ir melancholišką – kūrinį „Kiek laukti“. O dueto nariai lietuviškos muzikos mėgėjams turėtų būti pažįstami – tai grupės „Planeta Polar“ vokalistas Adomas Koreniukas ir grupės „shishi“ atlikėja Giedrė Nalivakaitė.

Laidoje „Delfi rytas“ svečiuosis Paulius Dirginčius, jaunas ir aktyvus lietuvis, praėjęs daugiau nei tūkstantį kilometrų Šv. Jokūbo keliu, pavadintu ispaniškai „Camino de Santiago“. Tai yra istorija apie žmogų, ieškantis gyvenimo prasmės ir laimės. Istoriją apie kelią, kuris jau tūkstantį metų suteikia piligrimams iššūkį ir tikslą pagaliau pažinti save, išmokti atleisti, pajusti dėkingumą, atsisveikinti su savo baimėmis ir skausmais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai