Delfi rytas. Užfiksuotas šilumos rekordas: kokio pavasario sulauksime po žvarbios žiemos?kita tema – kodėl nesugebame sustabdyti smurto artimoje aplinkoje? (6)

47678
2021 m. vasario 26 d. 08:43
Pirmoji ryto tema – apie smurtą artimoje aplinkoje. Daugiau nei 58 tūkstančius kartų policija 2020-aisiais užregistravo pranešimus dėl smurto artimoje aplinkoje. Iš jų virš 6700-ai atvejų, kai buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata. O dėl smurto artimoje aplinkoje per metus nužudyti 28 žmonės. Apie tai kalbėsime su „Vaikų linijos“ vadovu Robertu Povilaičiu.

Organizmo detoksikacija – bandymas iš kūno pašalinti organizmą teršiančius toksinus – vis daugiau žmonių sudominanti idėja. Vis tik tokio siekio vedini žmonės neretai susidomi abejotinomis detoksikacijos priemonėmis, žadančiomis stulbinančius rezultatus. O kaip išsivalyti organizmą reiktų iš tiesų, mums patars gydytoja dietologė Dalia Vaitkevičiūtė.

Vakar užfiksuotas naujas šilumos rekordas nuo pat 1989-ųjų. Kybartuose sušilo iki 15.5 laipsnių šilumos. Tad apie orus ir ko galime tikėtis iš ateinančio pavasario, pokalbis su Vilniaus Universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros docentu daktaru Gintautu Stankūnavičiumi.

„Delfi ryto“ laidoje – premjera. Dainininkė Freya Alley Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje pristato muzikinės premjeros „Big Wild World“ vaizdo klipą. O mes tiesiogiai iš Londono sveikinsimės su pačia atlikėja.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai