Delfi rytas. Užduotis politikams ir komunikacijos specialistams: kaip įtikinti skiepytis tuos, kurie skiepus neigia? (117)

35606
2020 m. gruodžio 16 d. 09:01
Jau sausio mėnesį Lietuvą turėtų pasiekti pirmosios 10 tūkst. vakcinų nuo COVID-19 dozės. Vis tik pradėję skiepytis amerikiečiai nuogąstauja, kad didelė visuomenės dalis neigiamai žiūri į skiepų saugumą ir skiepytis gali atsisakyti. Komunikacijos apie skiepus svarbą išreiškė ir premjerė Ingrida Šimonytė bei patikino, kad bus dedamos pastangos informuoti visuomenę ir apie skiepų naudą, ir apie galimas rizikas. Kaip turėtų atarodyti komunikacijos strategija ir kaip įtikinti skiepytis tuos, kurie skiepus neigia, kalbėsime su Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Mykolu Majausku ir M360 redaktore Jūrate Žuolyte.

Nuo šiandien sugriežtintos karantino sąlygos — sustabdytos grožio salonų, kirpyklų paslaugos, tačiau kitaip nei per pirmą karantiną, odontologai veiklą tęsti gales. Tad kaip atrodys darbas odontologų kabinetuose, kaip bus užtikrinamas saugumas ir kokiais atvejais galima atidėti gydymą – antras šio ryto pokalbis su Lietuvos Respublikos odontologų rūmų Tarybos vicepirmininke Ramune Kiauniene.

Mentorystės programa „Women Go Tech“ ne tik drąsina moteris žengti į IT ir inžinerijos sektorių, bet šiame, pandemijos kontekste, yra reali pagalba sustiprinti savo pozicijas darbo rinkoje moterims. Kaip jau penktas „Women Go Tech“ sezonas padės moterims atlaikyti pandemijos iššūkius, papasakos „Women Go Tech“ komunikacijos vadovė Emilija Pečiulytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai