Delfi rytas. Ukrainoje savanoriaujančius lietuvius pašiurpino pamatyti vaizdai: Rusijos armijos nužmogėjimui nėra ribų (0)

40963
2022 gegužės mėn. 9 d. 11:00
Į Ukrainą vykstantys savanoriai iš Lietuvos, kurie rūpinasi nusiaubtų miestų atstatymu, netruko įsitikinti, kad Rusijos armijos nužmogėjimui nėra ribų.

Apie padėtį Bučoje ir kituose šalies miestuose bei teikiamą pagalbą laidoje papasakos „Gedimino Legionas“ vadovė Eglė Radvilė bei savanoriai Martynas Kiseliauskas ir Simas Sodys.

Orams atšilus į gatves išrieda vis daugiau paspirtukininkų, kurie važinėjasi ne visada saugiai ir tampa ne tik gydytojų, bet ir kelių policijos galvos skausmu. Kaip spręsti augantį incidentų skaičių ir saugoti savo sveikatą važinėjantis paspirtuku – pokalbis su Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininku Vytautu Grašiu ir odontologu, burnos chirurgu Daliumi Matkevičiumi.

Jau gegužės 14 dieną grupė „Garbanotas“ gerbėjams pristatys naujausią albumą „Heart in a Plastic Bag“. Ko tikėtis iš ilgai laukto, jau penktasis grupės darbo, laidoje papasakos grupės lyderiai – Mantas ir Šarūnas Joneikiai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai