Delfi rytas. Tyrimas atskleidė, kiek ir kokių narkotikų per karantiną vartojo lietuviaiSvarbios žinios iš antstolių: skolos pasivys jau rudenį (1)

25237
2020 m. liepos 21 d. 17:55
Kaip pandemija paveikė narkotikų vartojimo įpročius? Kokia situacija Europoje ir kaip atrodo Lietuva? Europos narkotikų ir narkomanijos centras inicijavo tyrimą, kurio metu vertino COVID-19 poveikį narkotikų vartojimo įpročiams. Tad kokie rezultatai, kalbamės su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriumi dr. Renaldu Čiužu ir Stebėsenos ir analizės skyriaus vyr. specialiste Viktorija Stifanovičiūte.

Per šių metų pirmąjį ketvirtį antstoliams pateikta beveik 40 proc. mažiau naujų reikalavimų išieškoti skolas nei praėjusiais metais. Šis sumažėjimas yra didžiausias per pastaruosius 18 metų. Vis tik galima prognozuoti, kad šios skolos žmones pasivyti gali jau visai netrukus. Apie tai kalbėsime su Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo nare, antstole Svetlana Kastanauskiene.

Laidoje nusikelsime į Šventąją. Čia lankėsi Orijus Gasanovas ir domėjosi, kas ten traukia poilsiautojus. Kai kurie iš jų čia važiuoja jau daugiau kaip 30 metų. Ką nuveikti, pamatyti ir kokios kainos šiame kurorte, pamatysite Delfi kelionių ambasadoriaus parengtame vaizdo reportaže.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai