Delfi rytas. Tyrimas atskleidė, kad lietuviams skolintis gėda: kokiais tikslais ir kada skolinasi lietuviai? (0)

40414
2021 lapkričio mėn. 4 d. 09:00
Nepaisant to, kad visas dėmesys šiuo metu skiriamas COVID-19 infekcijai, sveikatos specialistai ragina nepamiršti ir gripo. Apsisaugoti nuo ligos ir sukeltų komplikacijų galima skiepu, o dabar pasiskiepyti nuo gripo galima ir vaistinėse. Daugiau apie tai šį rytą kalbėsime su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakulteto prodekanu prof. Valdu Jakštu ir Lietuvos vaistinių asociacijos pirmininke Kristina Nemaniūtė-Gage.

Didžiajai daliai lietuvių skolintis yra gėda. Tai parodė naujausia „Spinter tyrimai“ apklausa. Kokiais atvejais skolos sukelia gėdos jausmą ir koks lietuvių santykis su skolinimusi, šį rytą kalbame su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos klinikos dėstytoja psichoterapeute Lina Bagdonavičiene ir skolinimosi platformos „Vivus.lt“ vadove Giedre Štuope.

Tradiciškai ketvirtadieniais – knygų klubas. Šįryt jums su vaikų literatūros specialiste Egle Baliutavičiūte pristatysime knygas, skirtas vyresniems paaugliams ir jaunimui.

Naujoje „Delfi Plius“ laidoje „Drąsiai“ pristatomi atviri pokalbiai be jokių tabu. Santykiai, seksas, LGBTQ+, lytiškumas, lytinė sveikata ir dar daugiau temų, prieinamų „Delfi Plius“ vartotojams. Daugiau apie tai papasakos Delfi TV laidų vedėja ir kūrėja Kornelija Jasiūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai