Delfi rytas. Turkija jau įsileidžia lietuvius: kaip kurortai atrodo dabar ir ką svarbu žinoti keliaujantiems (5)

44755
2021 m. balandžio 7 d. 08:21
Pamažu šalys atveria sienas turistams. Po metų pertraukos atnaujinti skrydžiai į Turkiją. Kelionių organizatoriai sako, kad lietuvaičius ypač domina ši kryptis. „Tez Tour“ kvietimu „Delfi“ žurnalistė Jūratė Žuolytė važiavo pažiūrėti, ką dabar turistai gali rasti šioje šalyje.

Kasmet vėžio diagnozę Lietuvoje išgirsta apie 100 vaikų ir vos per akimirką apsiverčia tiek jų, tiek tėvų gyvenimas. Rimanto Kaukėno įkurtas paramos fondas ne vienerius metus padeda retomis ir sudėtingomis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Pats tėvo netekęs žinomas vyras sako, kad svetimo skausmo nesuprantame tol, kol patys to neišgyvename. Daugiau žiūrėkite kolegės Gintarės Bakūnaitės parengtame pasakojime.

Virtuali papildomo ugdymo mokykla digiklase.lt rengia trijų dienų renginį, kuriame abiturientams padės ruoštis valstybiniams egzaminams. Renginys startuoja jau šiandien 12 val., na o mes domimės, kokios pagalbos, pamokų ir įkvėpimo sulauks mokiniai. Apie tai kalbėsime su digiklase.lt įkūrėjais Mantu Stonkumi ir Silvestru Stonkumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai