Delfi rytas. Tokio sniego nematėme jau ilgai: kaip sekasi įveikti stichiją? (2)

79027
2021 m. sausio 27 d. 08:47
Šiandien minima Tarptautinė holokausto aukų atiminimo diena. Lietuvos žydų bendruomenė atkreipia dėmesį, kad gyvų Holokausto liudininkų lieka vis mažiau, tad visa atsakomybė išsaugoti visuomenės atmintį apie šio genocido siaubą pereina jaunesnėms kartoms. Apie šią skaudžią istorijos dalį šį rytą kalbėsime su istoriku daktaru Nerijumi Šepečiu.

Tokio kiekio sniego Lietuvoje jau seniai nematėme. Stiprus vėjas kėlė pūgas, griovė medžius, dalį kelių padarė sunkiai pravažiuojamais, tūkstančiai žmonių liko be elektros. Kokia situacija ir ar esame pasiruošę atlaikyti sniego išbandymą, kalbėsime su kelius Vilniuje prižiūrinčios įmonės „Grinda“ komunikacijos vadovu Egidijumi Steponavičiumi. Laidoje taip pat kalbėsimės ir su ESO Ryšių su visuomene projektų vadovu Pauliumi Kalmantu.

Namuose praleidžiame daugiau laiko, tad daugiau laiko galime skirti ir savo augalams. Kaip jais pasirūpinti, kaip pasiruošti pavasariui ir kokios naujovės bei tendencijos, papasakos kraštovaizdžio dizainerė Vaiva Marozienė.

Lietuva renkasi, kas šiemet atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, tad šiandien vienas iš nacionalinės atrankos dalyvių Gabrielius Vagelis pristatys savo eurovizinį singlą „My Guy“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai