Delfi rytas tiesiogiai – iš LOGIN 2022: pirmoji festivalio diena (0)

26261
2022 birželio mėn. 2 d. 11:00
Jau šiandien „Litexpo“ konferencijų centro, kur šiandien prasidėjo taip ilgai lauktas, didžiausias Baltijos šalyse technologijų, inovacijų ir progreso festivalis LOGIN. Išsamiau apie konferenciją, pranešėjus, temas ir viską, ką reikia žinoti, ketinantiems dalyvauti – papasakos LOGIN vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė.

Festivalyje LOGIN šiais metais itin daug dėmesio skiriama propagandos, melagienų, asmeninių saugumo problemoms, todėl didžiausių naujienų portalų vyr. redaktoriai kvies diskuskutuoti apie tradicinės žiniasklaidos kanalų vaidmenį kovoje su melagienomis. Plačiau apie šią diskusija laidoje kalbėsime su portalo „Delfi“ vyr. Redaktorė Rasa Lukaityte - Vnarauskiene bei „15min“ vyr. redaktoriumi Vaidotu Beniušiu.

„The Economist“ – leidinys, ne vienam reiškiantis svajonę: vieniems tai – svajonė kada nors atsirasti jo puslapiuose, kitiems – troškimas bent piršteliu prisidėti prie kuriamo turinio. O štai lietuvei Laurai Diržytei pavyko – į Londoną architektūros studijuoti išvykusi mergina laidoje papasakos apie pasaulinio populiarumo savaitraščio užkulisius.

Šiomis dienomis Vilnius kaip niekada spalvotas – sostinėje vyksta „Baltic Pride“ festivalis, kurį šeštadienį vainikuos eitynės ir išskirtinis nemokamas koncertas prie Baltojo tilto. Jame be daugybės kitų žvaigždžių koncertuos ir Dominykas Vaitiekūnas su gitaristu Kęstučiu Vaitkevičiumi, kurie muzikinį pasirodymą surengs ir „Delfi rytas“ laidoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai