Delfi rytas. Šventinio savaitgalio atgarsiai: ar lietuviai išlaikė saugių Velykų egzaminą? (2)

62764
2021 m. balandžio 6 d. 08:08
Tradiciškai savaitės pradžioje su duomenų mokslininku, premjerės Ingridos Šimonytės sudarytos Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos nariu Vaidotu Zemliu-Balevičiumi aptarsime pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Šiemet Velykas Lietuva ir vėl turėjo sutikti gerokai ramiau, tad kaip lietuviai laikėsi karantino reikalavimų ir kokie pažeidimai fiksuoti — apie tai papasakos Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

Kiekvienas Lietuvos gyventojas, žiūrintis televiziją per antžeminės televizijos anteną, gali matyti 15 nemokamų televizijos kanalų, tačiau kai kurie žiūrovai mato tik dalį kanalų, nes ne visus juos yra atradę. Kaip juos atrasti ir ką daryti, jei juos rodo ne visus? Į visus klausimus atsakys Lietuvos radijo ir televizijos centro vadovas Remigijus Šerys.

Šiandien, saugaus eismo dienos proga, socialinė iniciatyva KETIKETAS kartu su Lietuvos kelių policija rengia akciją, kurios metu šalies vairuotojai bus raginami kelyje elgtis atsakingai. Kaip Lietuvoje bus minima ši diena ir kokias taisykles dažniausiai pažeidinėja šalies vairuotojai mums papasakos KETIKETAS projekto autorius Edvardas Brazaitis ir Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Po švenčių atsidarę šaldytuvą dažniausiai ten rasime daugybę pilnų maisto likučių dubenėlių, plastikinių indelių ir lėkščių. Bet ką daryti jei po švenčių likusius patiekalus išmesti gaila, o valgyti nebesinori? Šioje situacijoje išeitį jums pasiūlys Alfas Ivanauskas, kuris šiandien papasakos, kaip antram gyvenimui prikelti maisto likučius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai