Delfi rytas. Sukčiai iš lietuvių per metus išviliojo daugiau nei 10 mln. eurų: kokios dažniausios sukčiavimo schemos ir kaip neapsigauti? (0)

27866
2022 liepos mėn. 7 d. 11:00
Laidą pradėsime nuo premjeros - savo naujausią kūrinį „Myli“ pristatys grupė „Kamanių šilelis“ – Mantas Zemleckas ir Kamilė Gudmontaitė.

Finansiniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų ir įmonių pernai išviliojo daugiau nei 10 mln. eurų – duart daugiau nei 2020 metais. Kokie dažniausi sukčiavimo atvejai, kas tampa aukomis ir kaip apsisaugoti nuo finansinių apgavysčių, klausime Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro vadovo Eimanto Vytuvio.

Tradiciškai ketvirtadieniais pristatome rubriką „Knyginėjimai. Trumpai“. Šįkart pas mus viešės tinklaraščio „Geltonas karutis“ kūrėja Lina Liubertaitė, kuri kartu su Kakės Makės komanda pristato naujieną knygą visai šeimai „Kakė Makė. Sodo detektyvas“.

Jau po savaitės tūkstančiai Lietuvos išeivių mėgėjų sportininkų sugužės į Druskininkus, kur liepos 14-17 dienomis vyks 11-osios Pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Vidurvasarį vyksiančios žaidynės pirmą kartą surengtos dar 1938 metais Kaune, bet vėliau nevyko 40 metų. 1978 metais žaidynės buvo atgaivintos Toronte, vėliau vyko Čikagoje, Adelaidėje, o nuo 1991 metų rengiamos Lietuvoje. Daugiau apie tai mums papasakos Šiaurės Amerikos Fizinio Auklėjimo ir Sporto Sąjungos prezidentas ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Valdybos pirmininkas Laurynas Misevičius ir renginio organizatorius Tomas Inčikas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai