Delfi rytas. Studijų užsienyje kryptys: kur nevėlu įstoti geriausiomis sąlygomis (0)

33502
2021 m. birželio 11 d. 08:55
Brandos egzaminus laikančių abiturientų laukia svarbus apsisprendimas – kokias studijas pasirinkti, geriau likti Lietuvoje ar vis tik bandyti laimę užsienio universitetuose. Ar iš tiesų pandeminė situacija ir Didžiosios Britanijos išstojimas iš Europos Sąjungos sumažino galimybes studijuoti užsienyje ir kur dar nevėlu pateikti dokumentus, norint įstoti geromis sąlygomis, kalbame su „KALBA“ studijų užsienyje plėtros vadovu Pauliumi Jakuičiu.

Besivaduojantys iš karantino pančių muzikantai kviečia švęsti gyvenimą – Laura Remeikienė ir „grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas pristatys klipo premjerą.

Šiandien startuoja laukiamiausias šių metų futbolo renginys – Europos futbolo čempionatas. Visus įvykius, karščiausias naujienas, didžiausias intrigas ir įžvalgas galėsite sekti specialioje čempionatui skirtoje kasdien transliuojamoje laidoje „Įvartis“. O su manimi laidos vedėjai Ervinas Kvitkauskas ir Tautvydas Vencevičius.

„Delfi ryte“ toliau tęsiame pažintis su multimedijos projekto „Tėčiai“ herojais. Sūnūs ir dukros savo akimis pasakoja tėčių istorijas ir atskleidžia jų įdomiąją gyvenimo pusę. Laidoje Artūras Tomelaitis papasakos apie savo tėtį Albertą, kuris dirba statybininku, bet turi svajonę tapyti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai