Delfi rytas. Studijos užsienyje: naujos kryptys, kaina ir galimybės studijuoti visiškai nemokamai (0)

21357
2022 gegužės mėn. 27 d. 11:00
Lietuvos mokyklose šią savaitę nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbiantis mokslų pabaigą ir egzaminų pradžią dvyliktokams. Abiturientams šiuo metu svarbus pasirinkimų metas – kokį kelią rinktis po mokyklos. Dalis renkasi studijas Lietuvoje, kiti metus pailsi, o treti kelia sparnus į užsienį. Tad apie galimybes studijuoti užsienyje šįryt ir pasikalbėsime su „KALBA“ studijų užsienyje plėtros vadovu Pauliumi Jakuičiu.

Laidoje svečiuosis Gabrielius Vagelis, kuris su nauju kūriniu „Man trūksta dienų“ pristato ir naują karjeros etapą – atlikėjas naują singlą sukūrė bendradarbiaudamas su „Universal Music“.

Delfi ryte“ – dar viena premjera. Atlikėjas Jurgis Brūzga pristato naują kūrinį „Ką tu turi“, kurio klipe dainininkas įsikūnijo į kunigą.

Visus mokslo metus vykusi programa „ accelerator_x “ pasiekė finišo tiesiąją. Joje dalyvavo daugiau nei 3000 vaikų, susibūrę į 870 jaunųjų bendrovių, kurios pritraukė 80 tūkst. eurų investicijų. O šiandien paaiškėjo geriausia komanda, kuri atstovaus Lietuvai Europos jaunųjų bendrovių konkurse. Tai komanda „Dentinullas“, kurie šį rytą prisijungs prie mūsų iš Klaipėdos — Agnietė, Neda, Augustas ir Austėja. Daugiau apie jaunimo verslum laidoje kalbėsime ir su Lietuvos Junior Achievement vadove Andželika Rusteikiene bei SEB Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadove, Lietuvos Junior Achievement valdybos nare Eglė Dovbyšiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai