Delfi rytas. Studentai nori ne tik mokytis, bet ir užsidirbti: ar bakalauro studijos ir darbas Lietuvoje yra suderinama? (0)

27655
2021 m. rugpjūčio 3 d. 08:29
Kiek apšilus kojas aukštojoje mokykloje, studentams ima kirbėti mintis, o neretai ir poreikis ieškoti su studijomis derinamo darbo. Apie tai, kokius darbus jaunimui siūlo darbo rinka, kiek galima uždirbti ir ar lengva jaunimui įsidarbinti laidoje papasakos „CV-Online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

Mentorystės bei technologinio turinio sesijų programa moterims „Women Go Tech“ vėl imasi iniciatyvos mažinti technologijų industrijos specialisčių trūkumą – antrus metus iš eilės organizuoja nuotolinių mokymų programą „Atrask technologijas“. Plačiau apie šią programą kalbėsime su „Women Go Tech“ įkūrėja Žydrūne Vitaite ir „Vinted“ IT inžinerijos direktorė Aliona Viršutiene.

Kernavė laukia naujų kompleksinių tyrimų, kurie gerokai papildys mokslininkų turimas žinias, o visi kultūrinio rezervato lankytojai galės dar daugiau sužinoti apie šios unikalios vietovės ir visos Lietuvos praeitį. Tyrinėjimus pirmojoje Lietuvos sostinėje pristatys Vilniaus universiteto Archeologijos katedros docentas Gintautas Vėlius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai