Delfi rytas. Situacija ligoninėse stabiliai blogėja: ar nepritrūks lovų ir gydančių medikų? (0)

54565
2021 m. balandžio 28 d. 08:22
Vakar buvo minima Medicinos darbuotojų diena. Jau antri metai, kaip medikai dirba išskirtinėmis sąlygomis, šiuo metu koronaviruso skaičiai auga, o ligoninėse situacija prastėja, tad su Lietuvos medikų sąjūdžio vadovo pavaduotoja Jurgita Sejoniene pasikalbėsime, kokiomis nuotaikomis gyvena patys medikai ir kokia situacija ligoninėse.

Izraeliui paskelbus apie tiriamus atvejus, kai žmonės patyrė širdies raumens uždegimą, pasiskiepiję „BioNTech ir Pfizer“ gamintojo „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso, apie šią situaciją ir paties viruso sukeliamas širdies ir kraujagyslių ligas kalbėsime su kardiologu Roku Šerpyčiu.

Visai netrukus trys požeminės perėjos Vilniuje taps meniškomis erdvėmis apie tai daugiau papasakos šios iniciatyvos sumanytojas.

Taip pat domėsimės, už kokius pasiekimus verslieji Lietuvos moksleiviai keliaus į tarptautinę parodą Dubajuje „Expo 2020“.

Delfi ryte“ žiūrovų lauks ir premjera. Paulina Paukštaitytė pristatys savo naują kūrinį „Jei nebūtume susitikę“. Tad leiskime rytą drauge.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai