Delfi rytas. Širdies ligos neaplenkia jaunų žmonių: į kokius simptomus būtina atkreipti dėmesįir tiesioginė transliacija iš 23-iosios Knygų mugės atidarymo (0)

21450
2023 vasario mėn. 23 d. 11:00
Jau šiandien Vilniuje prasideda 23-oji knygų mugė. Ta proga, tradicinė rubrika „Knyginėjimai. Trumpai“ keliasi į parodų rūmus Litexpo. Tiesiogiai iš ten – pokalbis su literatūros eksperte Vitalija Maksvyte bei mugės organizatoriais.

Mirtingumo dėl širdies ir kraujagyslių ligų statistika išties negailestinga. Pagal mirčių skaičių esame pirmieji Europos Sąjungoje, mūsų šalyje daugiau nei pusę mirties atvejų per metus sudaro širdies ir kraujagyslių ligos. Vis dar vyrauja įsitikinimai, kad šiomis ligomis serga tik vyresnio amžiaus žmonės, tačiau statistika rodo, kad liga į mūsų pasą nežiūri – tai yra vis jaunėjanti problema. Apie širdies ir kraujagyslių ligas bei kodėl jomis vis dažniau serga jauni žmonės, šiandien kalbėsime su gydytoju kardiologu Roku Šerpyčiu.

Studijoje lankysis psichodelinio roko grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarūnas Joneikis ir gitaristas Mantas Joneikis. Šiandien šių dviejų brolių įkurta grupė pristato naująjį savo albumą. Apie jį ir pasikalbėsime.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai