Delfi rytas. Silpnaprotystė, genialumas ir ilgaamžiškumas: neurologo Fišo patarimai, kaip išlaikyti sveiką kūną ir protą (0)

20129
2022 rugsėjo mėn. 22 d. 11:00
Kaip atsiranda silpnaprotystė ir ar įmanoma užkirsti jai kelią, kaip gimstama genijais, kodėl vieni išmintingi, o kiti – kvailiai, ar nuo išminties priklauso gyvenimo trukmė ir ar tikrai smegenys yra vadovaujantis organas? Šiuos ir kitus klausimus atsako neurologas Jokūbas Fišas savo knygoje „Aštrus protas sveikame kūne“.

Šiandien pas mus svečiuosis dainininkė ir rašytoja Jurga Šeduikytė, kuri kviečia į savęs pažinimo kursus „Jurgos lengvumo dirbtuves: 21 diena arčiau savęs“, kurias ves „WoW University“ Ateities įgūdžių kurse.

Spalio 17-18 dienomis vyks „Tvarumo kurso“ konferencija, kuriuoje įmonėms bus padedama eiti tvarumo keliu. Vienas iš tvarumo tikslų “ pažinti savo CO2 pėdsaką, jį valdyti ir mažinti. Būtent to mokys konferencijos dėstytoja, „Planet Positive“ CO2 pėdsako valdymo agentūros įkūrėja Miglė Makuškaitė-Survilė.

Jei dar nesuplanavote savaitgalio, gera idėja likti Vilniuje arba atvykti į sostinę, kadangi čia vyks daug nemokamų renginių, skirtų Turizmo dienai. Ką bus galima pamatyti ir nuveikti, laidoje papasakos „Go Vilnius“ turizmo skyriaus vadovė Vilma Daubarienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai