Delfi rytas. Šildymo sezonas nenumaldomai artėja: kiek teks pakloti už šilumą namuose ir kokie šilumos šaltiniai yra pigiausi? (1)

55354
2021 m. rugsėjo 20 d. 08:21
Su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi aptarsime pandeminius skaičius.

Jei jūsų sutuoktinis ar mylimasis serga depresija, tikriausiai jau esate domėjęsi, kaip padėti mylimam žmogui ir jį palaikyti. Tačiau privalote pasirūpinti ir savimi. Kaip rūpintis savo psichine sveikata, kai partneris serga depresija, klausime gydytojo psichoterapeuto Dainiaus Jakučionio.

Lietuvos Junior Achievement“ kasmet skatina moksleivius kurti savo pirmąsias bendroves, išbandyti verslą ir pamėginti savo produktą ar paslaugą parduoti realioje rinkoje. Kaip sekasi ugdyti šias moksleivių kompetencijas laidoje „Delfi rytas“ pasakos projekto vadovė Andželika Rusteikienė ir „Versli Lietuva“ verslumo departamento vadovė Inga Juozapavičienė.

Naujas profesionalaus meno projektas – „Kultūros savaitė“ šią savaitę kviečia į klasikinės muzikos šventę. Renginių ciklas pasklis po Marijampolės miestą bei pakvies žiūrovus patirti klasikinio muzikos meno grožį. Plačiau apie renginius papasakos projekto „Kultūros savaitė“ organizatoriai Laura Latvaitytė Zaman ir Marius Reklaitis.

Vėstantis oras, norime to ar nenorime, primena apie artėjantį šildymo sezoną. Daugiabučių gyventojai ima sukti galvą, kiek gi teks pakloti už šilumą namuose, o individualių namų gyventojai – ar gerą šildymo sistemą pasirinko. Be to, kaip žinia, nuo naujųjų metų įsigaliojo nauji pastato energinės klasės reikalavimai. Kokių šilumos šaltinių alternatyvų šiandien yra, kurios iš jų draugiškiausios aplinkai, o kurios pigiausios – Delfi Būstas redaktorė Justina Maciūnaitė rubrikoje Žaliai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai