Delfi rytas. Seimas atmetė Partnerystės įstatymo projektą: ar patys projekto rengėjai apsiskaičiavo? (10)

38735
2021 m. gegužės 26 d. 08:09
Antradienį Seimas po pateikimo nepritarė Partnerystės įstatymo projektui – iš vakarykštės Seimo darbotvarkės jis buvo išbrauktas. Už įstatymo teikimo išbraukimą balsavo 57 parlamentarai, prieš – 55, dar 14 susilaikė. „Delfi ryte“ kalbėsime su vienu iš šio teisės akto rengėjų, Laisvės frakcijos atstovu Tomu Vytautu Raskevičiumi.

Birželio 29 – liepos 15 dienomis Lietuvoje vyks pirmasis Europoje antre/prenerystės festivalis „Gen-E 2021“. Apie verslumo ugdymą ir patį festivalį — pokalbis su „Lietuva Junior Achievement“ vadove Adželika Rusteikiene.

„Delfi ryte“ svečiuosis dainininkas Saulius Prūsaitis, pristatantis naują dainą „Ko žaizdos negyja“ iš būsimo jau ketvirto solinio albumo.

Titas Atraškevičius šiandien lankysis Saulėtekyje, kur prie Gyvybės mokslų centro atidengiama speciali meninė instaliacija. Ji skirta sostinėje vykstantiems gyvybės mokslų atradimams įprasminti. Tiesiogiai iš ten — domėsimės, kokia tai meninė instaliacija, už kokius nuopelnus ji suteikiama ir kokiuose moksliniuose atradimuose Lietuva gali pasigirti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai