Delfi rytas. „Saulės kliošas“ pristato naują dainą „Tam pačiam laike“ (0)

24679
2022 rugsėjo mėn. 23 d. 11:00
Laidos pradžioje svečiuosis grupės „Saulės kliošas“ – Justė Starinskaitė ir Laurynas Šarkinas, kurie pristato naują savo kūrinį „Tam pačiam laike“.

Spalio 7-8 dienomis į parodų rūmus „Litexpo“ sugrįžta meno mugė „ArtVilnius’22“. Šiemet jau tryliktą kartą vykstančios meno mugės tema – ekologija, o mugės viešnia Ukraina, kurios menininkų kūryba bus pristatyta įvairiuose programos segmentuose. Daugiau papasakos „Art Vilnius“ vadovė Diana Stomienė.

Ruduo – konservavimo ir marinavimo metas. Tad kaip konservuoti miško ir daržo gėrybes saugiai ir taip, kad jos išlaikytų savo naudingąsias savybes, mums patars „Gintarinės vaistinės“ vaistininkas Kęstutis Beržinis.

Ar apsipirkdami prekybos centruose atkreipiate dėmesį į produkto pakuotę? Kiek prisidedame prie aplinkos taršos rinkdamiesi plastikinę pakuotę ir ar tikrai pakuotė iš popieriaus – visada tvaresnis pasirinkimas? Apie tai mums papasakos „Roquette“ klientų techninio aptarnavimo vadovas popieriaus ir kartono produktų grupei Antanas Visokinskas ir „Pakuočių forumo 2022“ koordinatorė Daiva Savickienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai