Delfi rytas. Salės futbolas po 25 metų grįžta į Europą: ką Lietuvai reiškia galimybė tapti tokio renginio šeimininkais? (0)

31832
2021 m. liepos 15 d. 08:07
Jau šį rugsėjį Lietuvoje startuos neabejotinai didžiausias sporto renginys šalies sporto istorijoje – pasaulio salės futbolo čempionatas. Pirmą kartą tokio dydžio turnyre startuos ir Lietuvos futbolininkai, o mūsų studijoje šiandien svečiuosis Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, kuris šiandien apie šį turnyrą papasakos daugiau.

Tradiciškai ketvirtadieniais – knygų klubas. Šįkart – knygų ekspertė Vitalija Maksvytė
aptars rimtas, apdovanotas įvertinimais grožinės literatūros knygas.

„NežVAIRUOK“ yra antrus metus vykstanti socialinė iniciatyva, kuri skirta skatinti vairuotojus nesinaudoti mobiliu telefonu prie vairo. O nuo šiol priminimas sutelkti visą dėmesį į kelią vairuotojus pasieks ir per kolonėles. „NeŽVAIRUOK“ komanda pristatys muzikinį repo kūrinį ir klipą.

Aludarių dienos proga „Volfas Engelman“ šį penktadienį kviečia apsilankyti unikalioje vietoje – alaus daryklos kiemelyje, kuriame visų susirinkusiųjų laukia ne tik pažintis su aludarystės amato tradicijomis, bet ir vasariškas koncertas. Daugiau apie tai mums papasakos „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai