Delfi rytas. Rinka, kuri atleis 120 mln. darbuotojų: ar pakaks vakcinos, kad turizmas atsigautų?Mados tendencijų prognozuotojos patarimai rudeniui ir žiemai (5)

30786
2020 m. rugsėjo 14 d. 08:57
Jau šeštą mėnesį Turizmo ir turizmo industrija išgyvena vieną didžiausių istorijoje profesionalaus turizmo krizių. Pasaulio turizmo organizacija tikslina duomenis teigdama, kad nedarbas turizmo sektoriuje pasauliniu mastu pasieks nebe planuotą 100 mln., o 120 mln. prarastų darbo. Apie turizmą ištikusias problemas ir kelerių metų perspektyvą kalbėsime
su turizmo eksperte doc. dr. Rasa Levickaite

Maži ir smalsūs ateiname į mokyklą, o ją paliekame tvirti ir atradę savo stipriąsias puses. Už šį virsmą turėtume būti dėkingi mokytojams, kurie savo gyvenimą paskiria milžiniškam darbui – ateities kūrimui. Artėjant Mokytojų dienai, DELFI startuoja projektas „Ačiū už pamokas“, kurio metu mylimiausiam mokytojui išreikšti padėką galėsite vienu mygtuko paspaudimu, o daugiausiai padėkų surinkę mokytojai bus apdovanoti iškilmingame renginyje. Apie tai kalbėsim su Nacionalinės švietimo agentūros vadove Rasa Krasauskiene ir iniciatyvos „Ačiūn už pamokas“ iniciatoriumi Šarūnu Dignaičiu.

Neturiu, ką apsirengti – turbūt visi esame apie tai pagalvoję net žiūrėdami į pilną spintą rūbų. Kaip atrasti, ką apsirengti, kaip protingai įsigyti rūbus, kokios mados tendencijos šį rudenį — pokalbis su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

02:11
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 2

2098
02:17
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 3 (1)

1378
00:26
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 4

1037
00:29
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 5

955