Delfi rytas. Realybė gydymo įstaigose: kiek dar laiko turėsime, kas gydys žmones? (4)

45292
2020 gruodžio mėn. 18 d. 09:30
Juokaujama, kad 2020-aisiais teigiamai nustebino bent jau žiemos pradžia, kadangi sulaukėme sniego. Ar šventės bus žiemiškos ir kokių orų sulauksime kitų metų pradžioje, kalbėsime su Hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimo skyriaus vedėja Vida Raliene.

Situacija gydymo įstaigose tampa tragiška – sako priešakinėse linijose dirbantys medikai, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys įspėja, kad nesilaikant reikalavimų sveikatos apsaugos sistema griūti gali jau po dviejų savaičių, o vakar Santaros klinikos paskelbė ieškančios savanorių darbui Covid-19 sergančiųjų pacientų skyriuose. Tad apie nerimą keliančią situaciją gydymo įstaigose — pokalbis su Seimo nare, Lietuvos medikų sąjūdžio vadovo pavaduotoja Jurgita Sejoniene.

Portalo Delfi ir žurnalo „Reitingai“ iniciatyva vykdomi „Atsakingo požiūrio apdovanojimai“, kurių metu skirtingose kategorijose – nuo švietimo, medicinos iki gyvūnėlių globos – paminimos dosnios įmonės ir verslininkai. Tad apie dosniausius ir atsakingiausius kalbėsime su rubrikos „Atsakingas požiūris“ redaktore Ugne Karaliūnaite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai