Delfi rytas. Putino grasinimai dėl branduolinio ginklo: desperatiški pareiškimai duos visiškai priešingų rezultatų? (0)

59137
2023 kovo mėn. 28 d. 11:00
Vladimirui Putinui pareiškus, kad Baltarusijoje bus dislokuota Rusijos taktinių branduolinių ginklų, ekspertai tikina, kad tai – Rusijos prezidento desperacija.

Vakarų pareigūnai tvirtina, kad ženklų, jog Rusijos ginklai būtų dislokuojami, kol kad nėra ir situacija stebima. Nors Baltarusijos teritorija de facto yra tapusi Rusijos kariniu poligonu, Maskva už savo sienų branduolinį ginklą dislokuotų pirmąkart po Sovietų Sąjungos griūties.

Tad ką reiškia Putino pateiškimai apie branduolinio ginklo dislokavimą, kalbėsime su ambasadoriumi ypatingiems pavedimams Linu Linkevičiumi.

Pirmadienį Izraelyje vyko protestai dėl premjero Benjamino Netanyahu pristatytų teismų reformų. Pavakarę protestuotojai blokavo pagrindinį įvažiavimą į Jeruzalę, prie parlamento pastato susirinko apie 100 tūkst. protestuotojų minia.

Vėliau pranešta, kad premjeras atideda prieštaringai vertinamus planus reformuoti Izraelio teismų sistemą. Kokia situacija šiuo metu šalyje, kalbėsime su lietuvių bendruomenės Izraelyje pirmininke Ieva Vėbraite-Adereth.

Šefė Aistė Švetkauskė parodys, kaip pagaminti sveikuoliškus duoniukus ir pikantišką užtepėlę.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai