Delfi rytas. Prognozės rugsėjui: kada sulauksime bobų vasaros? (1)

60289
2021 m. rugsėjo 1 d. 08:15
Užtenka pažiūrėti pro langą, kad suprastume, jog atėjo ruduo. Pirmąją kalendorinio rudens dieną – vos keliolika laipsnių šilumos ir krituliai didžiojoje Lietuvos dalyje. Ar dar sulauksime saulėtų ir šiltų dienų ir vadinamosios bobų vasaros? Apie orų prognozes papasakos Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Tyrimų ir plėtros skyriaus vedėjas dr. Donatas Valiukas.

Rūgščių ir šarmų balanso palaikymas mūsų organizme yra būtinas. Paprastai jį palaiko mūsų organizmas pats, be jokio įsikišimo. Gydytojai sako, jog sutrikęs pH balansas organizme gali signalizuoti apie rimtas problemas. Dėl ko gali svyruoti pH balansas organizme, kodėl žmogui itin pavojinga, kai bent maža dalimi keičiasi kraujo pH ir ar reikia stengtis šarminti organizmą, laikantis tam skirtų dietų, sužinosite reportaže.

Prasidėjus naujiems mokslo metams geras laikas atkreipti dėmesį į vaikų finansinį raštingumą. Šiandien „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė pristato antrąją savo knygą „Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams“. Tad su pačia knygos autore pasikalbėsime, kaip įdiegti gerus finansinius įpročius savo atžaloms.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai