Delfi rytas. Profesorės įspėjimai dėl koronaviruso: ko nebegalime ignoruoti (3)

36206
2020 m. spalio 22 d. 08:47
Dvylikoje šalies savivaldybių skelbiamas lokalus karantinas, virusas plinta artimoje aplinkoje, dešimtys asmenų kas parą užsikrečia nuo jau užsikrėtusių asmenų, bet ne visi noriai nurodo visus savo kontaktus. Ką tai rodo? Kodėl tiek daug asmenų užsikrečia nuo jau sergančių asmenų? Ar pakankamai saugome savo artimuosius? Ar triženklius skaičius statistikoje vis dar galime ignoruoti nekeisdami ir nelėtindami savo gyvenimo būdo? Ar vakcina tikrai mus išgelbės? Apie tai laidoje kalbėsime su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesore Aurelija Žvirbliene.

Vėliau, tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ su „Alma littera“ atstove ir leidinių vadove Aiste Pivoriūniene apžvelgsime vaikams skirtas, tačiau ir suaugusius tikrai įtrauksiančias, knygas.

O laidos pabaigoje – muzikinis pokalbis. Atlikėjas Alanas Chošnau ir elektroninės muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis-GeraiGerai pristatys naujai atgimusį kūrinį „Moon & Feather“. Beje, prieš dešimtmetį šį kūrinį atliko Miss Sheep, o dabar, jį atgaivinus kartu su A. Chošnau, kūrinys buvo pakrikštytas nauju vardu – „Niekada“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai