Delfi rytas. Prof. Usonis pasidalino savo diagnoze: negydant šios ligos — vos pusė pacientų išgyvena ilgiau nei dvejus metus (0)

105375
2021 m. vasario 19 d. 08:34
Rytoj prie maitinimo įstaigų ir barų susirinks šimtai šių uždarytų įstaigų darbuotojų, demonstruodami, kad jau daug mėnesių nesulaukia Vyriausybės žadėtos paramos. Antrasis paramos paketas – gyvybiškai svarbus, sako šio verslo sektoriaus atstovai. Kokie scenarijai laukia restoranų, barų ir naktinių klubų, pasikalbėsime su Vilniaus naktinio aljanso pirmininku Marku Adamu Haroldu.

Vasario 22-ąją visame pasaulyje minima Širdies vožtuvų ligų žinomumo diena. Aortos stenozė - yra viena iš labiausiai paplitusių širdies vožtuvų ligų. Tad norėdami skirti daugiau dėmesio šių ligų diagnostikai, pasikalbėsime su kardiologu Sigitu Čėsna. Taip pat laidoje dalyvaus ir profesorius Vytautas Usonis, kurį laidose esame įpratę kalbinti kaip specialistą, tačiau šiandien jis pasidalins savo asmenine patirtimi.

Ar išvardintumėte visus 20imt Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų? Turbūt nedaugelis turi tokią gerą atmintį, tačiau šias svarbias pavardes galima nesudėtingai ir smagiai išmokti - „#walk15“ programėlėje startavo signatarų žingsnių iššūkis, apie kurį mums papasakos programėlės kūrėja Vlada Musvydaitė.

Tarptautinės gimtosios kalbos dienos, švenčiamos vasario 21-ąją, proga Valstybinė kalbos inspekcija jau aštuntus metus rengia Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursą. Tad kokie tie gražiausi pavadinimai, pasikalbėsime su Valstybinės kalbos inspekcijos viršininku Donatu Smalinsku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai