Delfi rytas. Privalomas Covid-19 testas – už savo lėšas: kaip elgsis darbdaviai ir darbuotojai? (3)

41283
2021 spalio mėn. 20 d. 09:00
Seimas galutinai apsisprendė – nuo gruodžio 1 dienos darbuotojai patys turės susimokėti už privalomus COVID-19 testus, kurie atliekami kas 7–10 dienų. Taip pat Sveikatos apsaugos ministerija reaguodama į didėjantį sergamumą koronavirusu Lietuvoje nusprendė įvesti papildomą ribojimą prekyvietėms, dirbančioms be galimybių paso. Apie visus pokyčius kalbėsime šį rytą. Su mumis – Verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis, Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovas Ričardas Garuolis.

Lietuvos gyventojų atlikta apklausa parodė, kad net 78 proc. žmonių niekur neinvestuoja savo pinigų. Kokios to priežastys ir kokių alternatyvių investavimo galimybių siūlo verslas, pokalbis su NEO Finance rinkodaros ir komunikacijos vadovu Dariumi Borisu.

Vakar į sostinės gatves išriedėjo 60 elektromobilių, pristatančių siuntas gyventojams. Siuntų įmonė „DPD“ sako, kad tokiu žingsniu nori prisidėti prie aplinkai draugiško verslo puoselėjimo. Kas skatina verslus rinktis tvarius sprendimus, ar tvarumas verslui apsimoka ir ar tiesa, kad artimoje ateityje norėdamas būti pelningas verslas privalės būti tvarus? Apie tai šį rytą kalbėsime su DPD Baltijos šalyse generaliniu direktoriumi Robertu Vilkaičiu.

„Delfi ryte“ – premjera. Dainininkas Tadas Juodsnukis nesnaudžia ir pristato savo naujausią dainą „Rudenio naktys“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai