Delfi rytas. Prisimenant kritusius kovoje už laisvę ragina įsisegti „Neužmirštuoles“: kodėl kai kuriuos gąsdina šis taikus simbolis? (11)

37718
2022 sausio mėn. 12 d. 11:00
Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, visi Lietuvos gyventojai bus raginami prisiminti kritusius kovoje už laisvę įsisegant vieningą ženkliuką – Neužmirštuolės žiedą. Apie iniciatyvą ir šiais metais jos siūlomas veiklas pokalbis su akcijos „Neužmirštuolė“ vadove Emile Balodyte.

Bendrovė „Ikea“ siekdama kurti gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių, įsipareigojo kovoti su smurtu artimoje aplinkoje kaip viena aktualiausių problemų namuose Baltijos šalyse. Kaip tai įmonė ketina daryti klausime „Ikea“ atstovės Renatos Dantės ir Kauno socialinių paslaugų centro direktorės Robertos Motiečienės.

Dar Karolis Birgilas, „Delfi“ žurnalistas Dakare, pasinaudojo proga ir išsirengė į ekskursiją po vietas, kurias gali pamatyti tik vietiniai arabai ir keliautojai - į Dakaro ralio trasą ir pagaliau gavo progą pamatyti varžybas iš labai arti. Apie viską plačiau – specialiai mūsų portalui ir laidai skirtame reportaže iš Saudo Arabijos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai