Delfi rytas. Prieš pavasario sesiją Seimas susitinka su Nausėda: ar bus inicijuotas parlamentinis tyrimas? (1)

22256
2023 kovo mėn. 9 d. 11:00
Penktadienį Seime prasideda pavasario sesija. Tradiciškai prieš naują darbų sesiją Seimo valdybos nariai aplanko prezidentą. Tai įvyko šįryt, o tradiciškai po susitikimo įvyko prezidento Gitano Nausėdos ir Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen spaudos konferencija. Nuo ko Seimas pradės darbus naujoje sesijoje ir kokie svarbiausi sprendimai bus priimti, kalbėsime su ELTA vyr. redaktoriumi apžvalgininku Vytautu Bruveriu.

Jau devintą kartą Lietuvos piliečiai kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkursas vyks jau rytoj, o daugiau apie jį kalbėsime su konkurso sumanytoja Žaneta Vaškevičiene ir organizatoriumi Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos tarybos nariu Robertu Ramanausku.

Tradiciškai ketvirtadieniais – rubrika „Knyginėjimai. Trumpai“. Šįkart pas mus lankysis rašytoja, Jurgos Ivanauskaitės premijos laimėtoja Akvilina Cicėnaitė. Mums šiandien pristatys atnaujintą knygą paaugliams „Niujorko respublika“, kuri 2015 metais buvo išrinkta geriausia realistinė prozos knyga paaugliams.

Šiandien pas mus lankosi geriausiu praėjusių metų sportininku išrinktas ultramaratonininkas Aleksandras Sorokinas, kuris gegužę sieks rekordo, o konferencijoje LOGIN skaitys pranešimą apie tai, ko vadovai galėtų pasimokyti iš ultramaratoninkinkų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai