Delfi rytas. Prezidento Gitano Nausėdos metinio pranešimo aptarimas su politologu Kęstučiu Girniumi (10)

43338
2021 m. birželio 8 d. 08:13
Nacionalinio kraujo centro mobili ekspertų komanda toliau tęsia turą po Lietuvą ir šią savaitę visus norinčius be išankstinės registracijos nuo koronaviruso skiepys 5 miestuose. Kurie miestai taip pat sulauks mobilios komandos vizitų ir kada atvykti norintiems išvengti eilių? Į šiuos klausimus laidoje atsakys Nacionalinio kraujo centro direktorius Daumantas Gutauskas.

Remiantis paskutiniais vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo tyrimais, vaikai daug laiko praleidžia pasyviai, prie televizoriaus ar kompiuterio. Kad ši situacija pasikeistų jau penktus metus iš eilės bus organizuojamos Lietuvos mažųjų žaidynės. Koks tai projektas ir kam jis skirtas šiandien kalbėsime su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto švietimo direktore Vita Balsyte ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo pedagogų asociacijos prezidente Audrone Vizbariene.

Šiandien 10 valandą Seimo posėdyje Prezidentas Gitanas Nausėda skaitys antrąjį metinį pranešimą. Jį tiesiogiai rodysime ir „Delfi rytas“ laidoje, o vėliau aptarsime su politologu Kęstučiu Girniumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai