Delfi rytas. Prasidėjo pajamų ir turto deklaravimas: ką būtina žinoti gyventojams (2)

48079
2021 m. kovo 3 d. 08:20
Šiandien, anksčiau nei pastaraisiais metais, prasideda pajamų ir turto deklaravimas. Kaip ir pernai, deklaravimas vyks du mėnesius ir nuotoliniu būdu. Ką svarbiausia žinoti gyventojams, kalbėsime su Valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento vadove Stase Aliukonyte-Šniriene.

Sėdimas darbas, mažai judėjimo, palinkusi galva į kompiuterio ar telefono ekranus – kaip visa tai paveikia mūsų sveikatą? Ir kada susirūpinti dėl nugaros ar kaklo skausmų. Apie tai kalbėsime su osteopatu, kineziterapeutu Vyteniu Žiedu.

Vykstant nuotoliniam ugdymui, dvigubai sumažėjo vaikų kreipimųsi į „Vaikų liniją“ dėl patyčių – daugiau nei dvidešimt metų tai buvo vienas dažniausių vaikų ir paauglių įvardijamų sunkumų. Kovą skelbdama Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ 2021, „Vaikų linija“ kviečia mokytis praleisti progą pasityčioti, kad sugrįžę į mokyklas vaikai ir paaugliai galėtų jaustis saugiau. Apie tai papasakos„Vaikų linijos“ psichologė Jurgita Smiltė Jasulionė.

Turbūt nėra daugiau emocijų galinčių parodyti ir išraiškingesnių žmonių nei aktoriai. Tai galime įsitikinti pavartę naujai išleistą fotografijų knygą „Aktorius ir žmogus“. O mes laidoje sveikinsimės su knygos autoriumi fotografu Robertu Pledu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai