Delfi rytas. Politologas Girnius – apie JAV aiškėjančius kadencijos vidurio rinkimų rezultatus (0)

34155
2022 lapkričio mėn. 9 d. 11:00
Jungtinėse Amerikos Valstijose pamažu aiškėja pirmieji kadencijos vidurio rinkimų rezultatai. Remiantis žiniasklaida, Demokratų ir Respublikonų atstovai iki šiol užsitikrino po tiek pat vietų Senate, o lenktynėse dėl vietų Atstovų rūmuose šiuo metu pirmauja respublikonai. Sąmokslo teorijomis apipintoje Arizonoje gedo balsavimo įranga, tad šia situacija netruko pasinaudoti ir buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas, vėl pradėjęs įtarinėti balsavimo klastojimą. Daugiau apie tai šį rytą pasikalbėsime su politologu Kęstučiu Girniumi.

Egipte šią savaitę vyksta Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija. Pasaulio vadovų aukščiausio lygio susitikime Lietuvos delegacijai vadovauja Aplinkos apsaugos ministras Simonas Gentvilas, su kuriuo kalbėjosi Šarm el Šeiche taip pat viešinti kolegė „Tvarios Lietuvos“ vadovė Rugilė Matusevičiūtė.

Jau kitą savaitę vyks asmeninių finansų konferencija „Mano investicija“, kurioje nemokamai Delfi skaitytojai iš savo srities profesionalų galės mokytis, kaip valdyti savo finansus ir įdarbinti savo pinigus. Na o šiandien pasikalbėsime, kokia situacija rinkose, ko siekia centriniai bankai istoriškai didindami palūkanų normas ir ko tikėtis kitąmet. Daugiau apie tai – pokalbis su „Swedbank“ vyresniuoju ekonomistu Vyteniu Šimkumi.

Šaltuoju metų sezonu dėl netvarkingų šildymo sistemų ar neatsakingo gyventojų elgesio kūrenant namus padidėja gaisrų rizika. Kaip išvengti nelaimingų atsitikimų ir kaip elgtis, jei vis tik nelaimė įvyko – padiskutuosime šiandien su BTA Turto ir specialiųjų rizikų žalų reguliavimo skyriaus vadovu Mindaugu Ratkevičiumi ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovu Aurelijumi Česūnu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai