Delfi rytas. Po metų pertraukos Turkija vėl atsidarė, bet kurortai tušti: ar saugu ten poilsiauti ir ką būtina žinoti vykstantiems (0)

45253
2021 m. balandžio 13 d. 08:52
Lietuvoje veikiantys kelionių organizatoriai šį mėnesį jau pradėjo vykdyti keliones į tautiečių pamėgtus Turkijos kurortus ir vilioja itin žemomis kainomis – šiuo metu savaitės poilsį su „viskas įskaičiuota“ galima įsigyti už vos daugiau nei 200 eurų. Bet ar tikrai ten poilsiauti saugu ir kaip atrodo pati sezono pradžia? Apie tai laidoje pasakos šiuo metu Turkijoje viešintis keliautojas ir televizijos laidų kūrėjas Orijus Gasanovas.

Ne už kalnų mokslo metų pabaiga ir naujas galvosūkis moksleiviams bei studentams – ar šią vasarą pavyks susirasti darbą? Apie tai, kiek galima uždirbti ir ar lengva jaunimui įsidarbinti kalbės „CV-Online“ marketingo vadovė Rita Karavaitienė.

Darbo iš namų metu gali suprastėti ne tik psichinė, bet ir fizinė žmogaus sveikata. Todėl jogos mokytoja, „Laimingi jogai“ įkūrėja Gintarė Frišmantaitė papasakos, kaip vos kelių pratimų pagalba sumažinti streso antplūdį.

Išleidusi debiutinį albumą „Už poliarinio rato“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros grupė „KAnDIs“ pristato visiškai naują įrašą – grupės „Antis“ kūrinio „Kažkas atsitiko“ naują versiją ir vaizdo klipą. Žinomas duetas laidos žiūrovams pristatys naujieną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai