Delfi rytas. Po karštojo savaitgalio — pandemijos tarsi nebūta: kaip užtikrinti, kad rudenį išvengtume protrūkio? (3)

83106
2021 m. birželio 21 d. 08:49
COVID-19 atvejų skaičius sparčiai krenta, karantinas, ko gero, netrukus bus atšauktas, tačiau neramina nauja „Delta“ atmaina ir lėtėjantys skiepijimosi mastai. Apie pandeminius skaičius tradiciškai pirmadienį pasikalbėsime su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi.

Gydytojai gastroenterologai pastebi, kad padidėjęs skrandžio rūgštingumas, refliuksas kamuoja vis daugiau ir vis jaunesnius žmones. Pasikalbėsime su gastroenterologe Goda Denapiene apie pagrindines ligos priežastis ir kaip susidėlioti savo mitybą, kad šios problemos būtų galima išvengti.

Nuo šiandien visas pasaulis mini Tarptautinę inkontinencijos savaitę. Ši savaitė skirta atkreipti dėmesį į šlapimo nelaikymo problemą ir padėti surasti pagalbos susidūrusiems su šiuo sutrikimu. Su mumis – viešosios įstaigos „Inkocentras“ direktorė gydytoja Jurga Misevičienė.

Sveikatos apsaugos ministerija šiandien praneša apie griežtesnę raminamųjų vaistų išrašymo tvarką. Kokie pokyčiai numatomi, kalbame su SAM ministro patarėja Simona Bieliūne.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai