Delfi rytas. Pilietinės galios indeksas sumenko: jei Lietuva būtų užpulta, 13 proc. gyventojų pasitrauktų (0)

21477
2023 sausio mėn. 31 d. 11:00
Praėjusių metų pabaigoje atliktas Pilietinės galios indekso tyrimas parodė, kad nepaisant to, jog Lietuvos visuomenė ir toliau aktyviai įsitraukia į pilietines veiklas, ypač – pagalbą Ukrainai, bendras Pilietinės galios indeksas per metus sumenko. Daugiau apie tyrimą ir pilietiškumo svarbą kalbėsime su Raudonojo kryžiaus komunikacijos vadove Luka Lesauskaite.

Kaip jūs suprantate tvarumą? Naujausiais duomenimis, tvarumo sąvoką Lietuvoje supranta 84 proc. lietuvių, dažniausiai tvarumas jiems asocijuojasi su gamtos išteklių tausojimu, ekologija, atsakingu vartojimu. O štai Didžiosios Britanijos mokslininkai atliko tyrimą, kuris parodė, jog britai norėtų pereiti prie tvaresnės mitybos, tačiau nesuvokimas ką tai iš tikrųjų reiškia – juos stabdo. Kaip keičiasi tvarumo suvokimas ir ar jis gali keisti vartojimo bei mitybos įpročius?

Kalbėsime su „AUGA group“ rinkodaros vadovu Gediminu Judzentu ir „Tvarios Lietuvos“ vadove Rugile Matusevičiūte.

Vasario 1 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras minės savo 34-ąjį gimtadienį. Gimtadienio proga - pokalbis su orkestro meno vadovu ir vyriausiuoju dirigentu Gintaru Rinkevičiumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai