Delfi rytas. Pigiausių maisto produktų krepšelis per metus brango daugiau nei 30 proc: kaip tai keičia lietuvių mitybos įpročius? (0)

19949
2022 lapkričio mėn. 23 d. 11:00
Lietuvoje itin populiaru investuoti į nekilnojamąjį turtą, o neturintiems dešimčių tūkstančių sąskaitose siūloma rinktis sutelktinį investavimą ir įdarbinti kad ir kelis šimtus „laisvų“ eurų. Kas yra tas sutelktinis investavimas, kokios jo galimybės ir kokios sektoriaus silpnybės gali virsti grėsmėmis? Apie tai pokalbis su „Estateguru" atstovu Vaidotu Šumskiu.

Delfi ryte“ lauks premjera – grupė „Sisters On Wire“ gerbėjams pristatys naują kūrinį „Bėgantis laikas“.

Lapkričio 24 dieną, Vilniuje, į sceną lips skirtingi žmonės, verslo atstovai, visuomenės veikėjai tam, kad viešai pasidalintų savo nesėkmių istorijomis. Apie renginio tikslą ir nesėkmes pokalbis su renginio „Fail Nights“ iniciatore Simona Laiconaite ir „Fantazijos LT“ vadovu Povilu Klusaičiu.

Pigiausių maisto produktų krepšelis per metus brango daugiau nei 30 proc. ir tai pajutome turbūt visi. Kaip brangstantis maistas keičia lietuvių mitybos įpročius ir ar kylant kainoms įmanoma maitintis sveikai? Apie tai diskusija su „AUGA group“ ekologinių produktų vystymo ir komercijos vadovu Laurynu Miškiniu ir mitybos mokslininke Lauryna Nelkine.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai