Delfi rytas. Patarimai planuojantiems atostogas: ar dabar geriausias metas pirkti kelionę? (0)

23939
2023 sausio mėn. 27 d. 11:00
Prabėgus šventėms, sausį startuoja įvairios kelionių mugės, kuriose galima rasti pigesnių kelionių pasiūlymų. Kokių nuolaidų gali tikėtis keliautojai, kokios naujos kelionių kryptis bus siūlomos domisi kolega Titas Atraškevičius, kuris šiuo metu yra parodų rūmuose „Litexpo“ – vienoje iš daugelio vykstančių kelionių mugių.

Rubrikoje „Myli nemyli“ santykių ekspertas pažers patarimų, kur ieškoti rimtų vyrų, ir kaip atpažinti mergišius. Ir ar vyrai iš prigimties yra poligamiškos būtybės, o moterys juos nori pasisavinti tik sau?

Top employer’s institute – tarptautinė institucija, vertinanti žmogiškųjų išteklių valdymo praktikas viso pasaulio įmonėse. Pagal specialią programą, įvairiose organizacijose atliekamas specialus vertinimas, kurį sudaro 20 kriterijų. Į šį institutą besikreipiančios įmonės siekia įsivertinti save ir tapti geriausiais darbdaviais. Specialų sertifikatą, liudijantį apie sukuriamas geras darbo sąlygas, gavo ir kelios Lietuvos įmonės, viena iš jų – „Ignitis grupė“. Tad šįryt pasikalbėsime apie tokio tarptautinio įvertinimo reikšmę Lietuvai bei apie tai, ko iš darbdavio nori patys darbuotojai. Kalbamėsime su „Ignitis grupės“ organizacinio vystymo vadove, valdybos nare Živile Skibarkiene ir CVMarket.lt rinkodaros vadove Raimonda Tatarėlyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai