Delfi rytas. Paspirtukininkai tampa nauju galvos skausmu tiek gydytojams, tiek kelių policijai: tai nauja „epidemija“ (16)

70768
Delfi rytas | www.DELFI.lt
2021 m. rugsėjo 21 d. 08:00
Vilniaus universiteto Odontologijos instituto dėstytojas Vytenis Almonaitis įspėja, kad Lietuvoje turime dar vieną „epidemiją“. Taip jis apibūdino reiškinį, kai vos ne kasdien gydytojai sulaukia pacientų, kurie susižaloja važiuodami paspirtukais. Apie šią problemą ir jos sprendimo būdus laidoje „Delfi rytas“ kalbėsime Vyteniu Almonaičiu bei Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininku Vytautu Grašiu.

Šiandien startuoja Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) įrankis – skaičiuoklė, kuri padės priimti sprendimą dėl elektros energijos tiekėjo bei palyginti jų teikiamus pasiūlymus. Kaip veikia ši skaičiuoklė ir kam ji reikalinga klausime Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininko Renato Pociaus.

Lazerinė akių korekcija Lietuvoje atliekama jau ne vieną dešimtmetį, tačiau šias operacijas vis dar gaubia daugybė mitų. Kauno klinikų Akių ligų klinikų gydytoja oftalmologė Indrė Matulevičiūtė papasakos, kokiais mitais apie lazerinę korekciją dažniausiai tiki žmonės, o Gabija, kuriai prieš metus laiko buvo atlikta lazerinė korekcija, pasidalins, kokiais mitais tikėjo pati.

Pristatyti dar vieną naujieną „Delfi TV“ eteryje – laidą apie krepšinį „Šaro Barsa“, kuri pakvies stebėti Barselonos klubo lietuvius. Plačiau apie ją papasakos laidos kūrėjas, sporto žurnalistas Tomas Ramanskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai