Delfi rytas. Pandemijos skaičiai gerėja: kada realu visiškai nutraukti suvaržymus? (0)

95114
2021 m. gegužės 31 d. 08:21
Tradiciškai pirmadienį „Delfi ryte“ — duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius. Pandeminė situacija gana sparčiai gerėja, vis tik klausime, ar toks kritimas nesustos ir kaip turėtume ruoštis ketvirtajai koronaviruso bangai.

Šiandien minima Pasaulinė diena be tabako, o gegužė – mėnuo prieš rūkymą. Apie tabako keliamą grėsmę sveikatai ir alternatyvias rūkymo rūšis pasikalbėsime su Lietuvos širdies asociacijos Kauno skyriaus pirmininku prof. Raimondu Kubiliumi.

Pandemija privertė visus dar artimiau susidraugauti su technologijomis. Konkursas „Solve for Tomorrow“ kviečia moksleivius siūlyti idėjas, kaip technologijas išnaudoti prasmingai – kuriant balansą tarp gyvenimo skaitmeninėje erdvėje ir realiame gyvenime. Tad apie patį konkursą ir moksleivių santykį su technologijomis — pokalbis antroje laidos dalyje.

Portale Delfi.lt startuoja naujas projektas moterims, skatinantis susimąstyti siekti naujų karjeros galimybių technologijų srityje „Mergaitės taip nedaro“. Tad ko nedaro mergaitės, pasikalbėsime su projekto autore Rūta Pukene ir projekto ambasadoriaus „Baltic Amadeus“ personalo vadovu Dariumi Dužinsku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai