Delfi rytas. Pandemija grąžina lietuvius namo: kuo užsiima grįžę tautiečiai ir ar emigracijos problema jau praeity? (15)

29397
2020 m. rugsėjo 23 d. 08:52
Pandemija Lietuvius iš užsienio grąžina namo, taip teigti remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis. Jau pernai turėjome teigiamą imigracijos balansą, bet tarp atvykstančių buvo daugiau piliečių iš trečiųjų šalių, o štai šiemet didžiąją dalį atvykstančiųjų sudaro lietuviai. Apie tai, ką čia veikia sugrįžę lietuviai ir kaip tai paveiks šalies rinką, kalbėsime su trimis pašnekovais: „CV-ONLINE“ rinkodaros vadove Rita Karavaitiene, Užimtumo tarnybos Metodologijos ir stebėsenos skyriaus vedėja Jurgita Zemblyte ir „Swedbank“ vyriausiuoju ekonomistu Nerijumi Mačiuliu.

Kita tema – saugūs slaptažodžiai. „Bitė Lietuva“ atliko tyrimą, siekdami nustatyti, kaip Lietuvos žmonės sugalvoja slaptažodžius, kaip dažnai juos keičia ir kaip saugo. Apie tai, kaip lietuviai kuria savo slaptažodžius ir kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis, kalbėsime su „Bitė Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovu Jauniumi Špakausku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai