Delfi rytas. Oro uostuose nutįso eilės prie registracijos punktų: ką būtina žinoti keliaujantiems, jog suspėtų į savo skrydį? (0)

38678
2021 m. rugsėjo 28 d. 08:35
Už kokią mažiausią pinigų sumą įmanoma išgyventi Lietuvoje? Ką galima sau leisti už tokius pinigus? Pokalbis su Vilniaus universiteto Socialinės politikos katedros docente Jekaterina Navicke, kuri šį krepšelį ir apskaičiavo.

Atsistatant skrydžių srautams į Lietuvos oro uostus grįžta ir eilės prie registracijos punktų, kurių priežastis – ne tik didėjantis keleivių skaičius, bet ir nauji su COVID-19 pandemija susiję reikalavimai. Pasak Lietuvos oro uosto specialistų, jei visi keleiviai laikytųsi kelių svarbių taisyklių – laukimo laikas ir eilės būtų gerokai trumpesnės. Apie tai ką būtina žinoti keliaujantiems pandemijos metu – Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Jau šį šeštadienį Vilniuje pirmą kartą įvyks aplinką tausojantis ir Skandinavijos įkvėptas estafetinis miesto bėgimas. Kuo jis ypatingas? To klausime „5x5 RELAY RUN“ estafetinių miestų bėgimų organizatorių Gitanos Kazakvičienės ir Giedrės Mikaitienės.

Jau po kelių dienų visi būsimi vairuotojai „Regitroje“ vairavimo egzaminą privalės laikyti kitaip: jame atsirado nauja užduotis. Kas pasikeitė ir kaip sėkmingai išlaikyti bei gauti vairuotojo pažymėjimą – Auto rubrikos redaktorės Dinos Sergijenko-Ramaškevičienės reportaže.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai