Delfi rytas. Oro linijų spąstai keleiviams pandemijos metu: kaip į juos nepatekti?Antanas Juknevičius apie pasiruošimą Dakaro raliui (0)

29871
2020 m. spalio 21 d. 08:46
Tam, kad būtų išvengta masinių kelionių organizatorių ar oro vežėjų bankrotų koronaviruso pandemijos metu skirtingos valstybės šiam sektoriui suteikė neregėto dydžio paramos. Tačiau, nors ir išsilaikę, šie verslai vis dar atkakliai kovoja su bet kokiu pinigų nutekėjimu ir to pasekmes neretai savo kailiu pajaučia būtent pinigų už neįvykusias keliones niekaip negalintys susigrąžinti keliautojai. Ar lengva vartotojams sugrąžinti pinigus už negautas turizmo paslaugas šįryt kalbamės su „Skycop“ operacijų vadovu Sigitu Kačiušiu.

Antroje laidos dalyje kalbinsime lenktyninką Antaną Juknevičių. Pokalbis apie tai, ką šiuo metu išgyvena automobilių sportas ir su juo susiję renginiai. Kaip atrodo pasiruošimas Dakaro raliui ir ar tikrai Dakaras įvyks.

Šįmet vagišiai kaip niekada aktyvūs: jau per pirmus 8 šių metų mėnesius jų padaryta žala prekybininkams yra didesnė nei per visus praėjusius metus. Dažniausiai ilgapirščiai bando nugvelbti prekių iki 150-ies eurų, nes žino, kad už smulkią vagystę išvengs baudžiamosios atsakomybės. Apie tai trečiojoje laidos dalyje pasikalbėsime su Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdančiąja direktore Rūta Vainiene ir Policijos departamento Viešosios policijos valdybos viršininku Mindaugu Akelaičiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai