Delfi rytas. Nesusipratimai prieš Astravo AE startą ir kuo gali baigtis maudynės Baltijos jūrojeir visiškai pasikeitę lietuvių ryšio vartojimo įpročiai (3)

2020 m. birželio 30 d. 08:53
Baltarusijai ruošiantis įjungti pirmąjį Astravo atominės elektrinės reaktorių, Baltijos šalių politikams nepavyksta rasti susitarimo dėl elektros pirkimo iš trečiųjų šalių. Kokia situacija su Astravo atomine elektrine, elektros pirkimu, kalbėsime su verslo aktualijų žurnalistu Edgaru Savicku.

Baltijos jūroje susidarė palankios sąlygos daugintis sveikatai pavojingoms bakterijoms. Kuo maudynės jūroje gali mums pakenkti, kur maudytis galima, o kur ne - pokalbis su ULAC centro gydytoja epidemiologe Aušra Bartuliene.

Karantinui pasibaigus, lietuviai neskuba grįžti į biurus ir toliau aktyviai bendrauja nuotoliniu būdu – skambučių srautas į „prieškrizinį“ lygį negrįžta ir vis dar yra 15 proc. didesnis nei prieš karantiną. „Bitė Lietuva“ duomenimis, mobiliųjų duomenų vartojimas išlieka 40 procentų didesnis nei prieš karantiną. Apie pasikeitusius ryšio vartojimo įpročius papasakos „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius Gintas Butėnas.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi