Delfi rytas. Nesąžiningi NT vystytojų spąstai ir onkologinė vyrų liga, kuriai galima užkirsti kelią (0)

6388
2020 birželio mėn. 5 d. 09:30
Šį sekmadienį Tėvo diena – puiki proga pagalvoti apie mūsų tėčių ir visų brangių vyrų sveikatą. Delfi TV ir akcijos „Mano tėtis stiprus“ organizatoriai rengia akciją, kurios metu bus galima aukoti pinigus, kurie bus skirti prostatos vėžio prevencijai ir gydymui. Apie tai daugiau netrukus pasikalbėsime.

Vėliau pasikalbėsime apie nekilnojamąjį turtą ir nesąžiningų vystytojų pinkles. Nuosavo būsto įsigijimas gali tapti ne išpildyta svajone, o didžiuliu nuostoliu ir galvos skausmu. Specialistai įspėja apie kai kurių smulkiųjų vystytojų mėginimus per NT agentūras „parduoti lūkestį“: siūloma pirkti butus name, kurio statybai dar nėra išduotas leidimas arba savivaldybė yra išvis atsisakiusi tvirtinti tokį projektą. Nors visos šalys sutinka, kad tokia veikla mažų mažiausiai yra neetiška, tačiau teisinio reglamentavimo jai sustabdyti kol kas nėra ir didžiausia atsakomybė dėl nevykusio pirkinio tenka pirkėjams.

Šiandien minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Paukščiai – svarbi gamtos dalis, tad apie jų gyvenimą pasikalbėsime su ornitologu Mariumi Karlonu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7483
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7702