Delfi rytas. Nepaisant aštrios kritikos, Raskevičius patvirtino savo žodžius dėl partnerystės įteisinimo Vilniuje (2)

34620
2023 sausio mėn. 12 d. 11:00
Vakar naujienų redakcijas pasiekė laiškas su susirašinėjimu, kuriame kandidatas į Vilniaus miesto merus Tomas Vytautas Raskevičius Vilniaus miesto savivaldybės teisininkais derina galimybę įteisinti partnerystę sostinės lygiu. Tai šiandien savo socialiniame tinkle patvirtino ir pats Seimo narys. Kiti kandidatai į merus kritikavo Tomo Vytauto Raskevičiaus idėją ir sakė, kad tai tik rinkiminės kampanijos žaidimai. Daugiau apie tai šį rytą kalbame su Mykolo Romerio universiteto politologu Vytautu Dumbliausku ir ir Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanu, buvusius Konstitucinio Teismo pirmininku Dainiumi Žalimu.Tradiciškai ketvirtadieniais – rubrika „Knyginėjimai. Trumpai“. Šią savaitę literatūros ekspertė Vitalija Maksvytė pristatys knygas, paremtas tikromis istorijomis.

Dakare šiandien prasidėjo pirmoji maratono diena. Tai reiškia, kad dalyviai startuoja neturėdami jokio techninio aptarnavimo, tad tiek greičio ruože, tiek ir jį pabaigus, tik patys dalyviai galės dirbti prie turimos technikos. Daugiau apie tai, kaip sekasi lietuviams ir kas laukia šiandien, kalbame su Delfi sporto rubrikos žurnalistu Linu Jociumi.

Infliacija veikia visus sektorius – tarp jų ir draudimo. Štai BTA draudimas neseniai turėjo atvejį, kai teko išmokėti net 70 tūkst. eurų už būsto užliejimą. Tad kiek gali kainuoti įvairūs draudiminiai įvykiai ir kodėl brangsta draudimas, šiandien pasikalbėsime su BTA Turto draudimo rizikų skyriaus specialiste Aurelija Baranauskaite ir „Mano būsto“ atstovu Pauliumi Ugianskiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai