Delfi rytas. Nebėra kliūčių: Turkija ratifikavo Suomijos narystę NATO (0)

24391
2023 kovo mėn. 31 d. 11:00
Turkija ketvirtadienį tapo paskutine NATO šalimi, ratifikavusia Suomijos, po Rusijos invazijos į Ukrainą nusprendusios nutraukti savo neutralumo kariniu požiūriu politiką, narystę NATO. Prancūzijoje vis dar tęsiasi įsiaudrinusių prancūzų protestai, karalius Karolis III dėl to atšaukė vizitą Prancūzijoje. Tad pradėsime laidą nuo tarptautinių aktualijų. Su mumis – doc. dr. Margarita Šešelgytė.

Delfi ryte – premjera. Atlikėja ir dainų autorė Justė Kraujelytė šių metų Eurovizijos nacionalinėje atrankoje pristačiusi spalvingą dainą ,,NEED MORE FUN’’ pristato naują kūrinį ,,BET". Kaip teigia pati atlikėja, tai tarsi pasirodymo tąsa. Daugiau pasikalbėsime su pačia Juste.

Daugiau gyventojų pradėjo taupyti bei planuoti didesnius šeimos pirkinius. Tai parodė „General Financing“ banko atlikta lietuvių apklausa. Daugiau apie lietuvių finansinius įpročius pasikalbėsime su „General Financing“ banko vyriausiuoju finansų pareigūnu Valdu Bernatavičiumi.

Visi puikiai žinome, kas yra nekilnojamo turto ar automobilių brokeriai. Bet ar ką nors girdėjote apie mūsų duomenis pardavinėjančius duomenų brokerius? Apie tai šiandien daugiau papasakos privačių duomenų šalinimo iš informacinių bazių paslaugos „Incogni“ vadovas Darius Belejevas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai