Delfi rytas. Nausėdos pasisakymas Jungtinėse Tautose: ar bus išgirstas raginimas spręsti migrantų krizę? (20)

49641
2021 m. rugsėjo 22 d. 08:18
Šią savaitę Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 76-ojoje sesijoje Niujorke, kurioje vakar skaitė pranešimą. Jo pasisakyme pagrindinis dėmesys skirtas globaliems ir regioniniems iššūkiams, Nausėda paragino JT spręsti migracijos krizę Lietuvoje. Daugiau apie vakar perduotą prezidento žinutę pasauliui kalbame su Rytų Europos studijų centro direktoriumi politologu Linu Kojala.

Pastebėjote, kad vis dažniau jaučiatės prastai išsimiegoję? Nenustebkite – pasirodo, taip visus šiuos metus jaučiasi kone visas pasaulis. Pasak neuromokslininkų pasaulį apėmusi COVID-19 pandemija stipriai paveikė ir mūsų miegą. Pradėjome ne tik prasčiau miegoti, bet ir sapnuoti keistesnius sapnus. Daugiau apie tai – Miglės Valionytės pasakojime.

Nusikelsime į Turkiją, kurioje naujus pasakojimus „Delfi TV“ žiūrovams rengia žurnalistas Orijus Gasanovas. Su Orijumi pasikalbėsime, ką įdomaus naujam sezonui parengs ir į kokias šalis pakvies savo vedamose laidose.

„Delfi ryte“ kas savaitę supažindiname su realybės šou „Kieno didesni“ dalyviais. Iššūkį dalyvauti automobilių varžybose priėmė žinomi Lietuvos veidai, tarp kurių ir muzikos grupė „8 kambarys“, kurie šiandien lankosi pas mus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai