Delfi rytas. Naujų koronaviruso atvejų augimo skaičius vėl mažėja: kada galėsime įžengti į B scenarijų? (48)

62190
2021 m. kovo 8 d. 08:51
Po kelių savaičių naujų koronaviruso atvejų augimo, pamažu atvejų skaičius vėl mažėja. Krenta tiek vidutinis naujų atvejų skaičius per dieną, tiek vidutinis teigiamų testų procentas. Ar yra ženklų, kad tas kritimas spartės ir kada galėsime įžengti į B scenarijų? Apie tai kalbėsime su „Euromonitor International“ duomenų mokslininku, premjerės sudarytos Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos nariu Vaidotu Zemliu-Balevičiumi.

Šiandien pasaulis švenčia tarptautinę moters dieną, tad domėsimės, su kokias iššūkiais versle susiduria šiuolaikinės moterys. Apie tai laidoje kalbėsime su BMI instituto generaline direktore Jurga Bendrikaite-Ursavas ir asociacijos „Lyderė“ valdybos pirmininke Dovile Burgiene.

Delfi ryto laidoje lauks ir muzikinė premjera. Dainininkas Dainotas Varnas pristatys dar vieną naują dainą ir specialiai jai sukurtą originalų vaizdo klipą.

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų mokiniai žengė į finišo tiesiąją ir lemiamai kovai ruošiasi išties aktyviai. Keturi projekto super finalininkai paruošė po autorinį singlą, prie kurių prisidėjo dalyvių mokytojai ir kiti muzikos profesionalai. Laidoje kalbamės su viena iš finalininkių Vaida Deksnyte ir jos mokytoja Monika Liu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai